Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Sebedůvěra 30 ml

"Confid"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Sebedůvěra 30 ml

"Confid"

Kombinovaná esence Sebedůvěra nejen posílí víru v sebe sama, ale také vám pomůže převzít zodpovědnost za vlastní činy a nemít pocit viny u cizích problémů.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kombinovaná esence Sebedůvěra (Confid) bude přínosná pro všechny ostýchavé jedince, kteří trpí nízkou sebedůvěrou a nemají dostatek přesvědčení. Je také vhodná pro ty, kdo se rádi staví do pozice oběti nebo na sebe častou berou pocit viny a přebírají za ostatní pocit zodpovědnosti.

Esence Sebedůvěra spojuje účinky celkem pěti rostlin (např. Five Corners nebo Dog Rose). Ty vám společně pomohou odstranit negativní představy o sobě samém, posílí vaši sebedůvěru i osobní sílu a dodají vám pocit zodpovědnosti za vlastní činy. Také vám naopak pomůže neobviňovat se z cizích problémů a nepřebírat na sebe pocit viny.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: V případě krize nakapejte sedm kapek esence pod jazyk a nechte působit.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čištěná voda, brandy, Boab, Dog Rose, Five Corners, Southern Cross, Sturt Desert Rose

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?