Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Vztahy 30 ml

"Relationship"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Vztahy 30 ml

"Relationship"

Spojení deseti květinových esencí vám pomůže překonat emoční bolest, lépe vyjadřovat své pocity nebo rozpustit nezdravé vzorce ve vztazích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mezilidské vztahy nejsou vždy zrovna růžové. Proto je tu Kombinovaná esence Vztahy (Relationship) od Australian Bush Flower Essences. Pomůže vám zpracovat emoční bolest a zmatek, vyrovnat se se vztekem či zablokovanými nebo potlačovanými emocemi. Je vhodná i v případě, že máte potíže s navazováním nových vztahů.

Spojení deseti květových esencí, např. Bluebell, Bottlebrush nebo Mint Bush vám pomůže zkvalitnit vaše mezilidské vztahy. Podpoří lepší vyjadřování pocitů i celkovou komunikaci, která je pro jakýkoliv typ vztahu jedním ze základních kamenů. Esence Vztahy je užitečná například v situacích, kdy potřebujete rozpustit staré negativní vzorce v rodině, chcete zlepšit komunikaci ve vztahu rodič-dítě nebo se potřebujete naučit odpouštět.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: Sedm kapiček nakapejte pod jazyk a nechte působit.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čištěná voda, brandy, Bluebell, Boab, Bottlebrush, Bush Gardenia, Dagger Hakea, Flannel Flower, Mint Bush, Red Helmet Orchid, Red Suva Frangipani, Wedding Bush

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?