Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Žena 30 ml

"Woman"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Žena 30 ml

"Woman"

Spojení deseti květinových esencí vám přinese klid a stabilitu a pomůže nastolit hormonální rovnováhu. Je vhodné také pro ty ženy, které nedokáží přijmout samy sebe a nalézt svou vnitřní krásu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kombinovaná esence Žena (Woman) od Australian Bush Flower Essences působí příznivě na ženské tělo i psychiku. Je výborná třeba pro řešení potíží spojených s hormonální nerovnováhou, k nimž patří také častá změna nálad. Hodí se i v případě, kdy se cítíte znuděná životem nebo nedokážete přijmout svou jedinečnost.

Celkem deset květin působí na ženskou bytost jako balzám. Pomůže vám najít vytouženou harmonii, klid a stabilitu a podpoří lepší zvládání změn, které se vám v životě dějí. Kromě toho přispěje k nastolení hormonální rovnováhy, a pomůže vám lépe zvládnout potíže spojené s menstruací či klimakteriem. Kombinovaná esence Žena také podpoří nalezení vlastní vnitřní krásy.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: Sedm kapiček esence jednoduše nakapejte pod jazyk a nechte účinkovat.

Ostatní kategorie: Menstruace, Ženství

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čištěná voda, brandy, Billy Goat Plum, Bottlebrush, Bush Fuchsia, Crowea, Five Corners, Mulla Mulla, Old Man Banksia, Peach-flowered Tea-tree, Pink Flannel Flower, She Oak

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?