Batex Kombinovaný vlněný polštář 12

Batex Kombinovaný vlněný polštář 12

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x70 cm, 1.5 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dvojitý polštář, který můžete snadno přizpůsobit aktuálním požadavkům na oporu krční páteře. Skládá se z většího polštáře plněného ovčí vlnou a menšího polštářku, jehož náplň je tvořena z dutého vlákna.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Kombinovaný vlněný polštář je tvořen větším a menším polštářem, které můžete používat jak samostatně, tak společně vložené do sebe. Díky dvojitému provedení, kdy je větší polštář plněn stoprocentní ovčí vlnou a menší kvalitním dutým vláknem, dlouhodobě drží tvar a nabízí optimální podporu pro vaši hlavu a krční páteř.

Ovčí vlna je fantastický přírodní materiál s mimořádnými vlastnostmi. Je velice hřejivá a má skvělé termoizolační schopnosti. Zároveň ale rychle odvádí přebytečnou vlhkost a brání tak nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Každé vlákno je obaleno rovnoměrnou vrstvou lanolinu, který brání množení roztočů. Díky tomu jsou lůžkoviny z ovčí vlny vhodné také pro alergiky.

Vnitřní menší polštářek je plněn syntetickým dutým vláknem, které je skutečně lehké a prodyšné. Je tvarově stálé, a proto tento polštář jako celek neslehne během noci a naopak posiluje správné postavení šíjového svalstva. Tento polštář je ideální pro všechna roční období a zaručí vám klidný a ničím nerušený zdravý spánek.

hmotnost: 1,5 kg
rozměry: 90x70 cm
náplň: ovčí vlna, duté vlákno
povrchový materiál: 100% bavlna
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Ovčí vlna

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Polštář PES, 012 S

Polštář je tvořen vnitřním jádrem ze stoprocentní vlny a vnější vrstvou ze syntetického dutého vlákna. Uvolní namáhané šíjové svalstvo a podporuje zdravý spánek. Povrch má navíc antibakteriální úpravu.