Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Annemarie Börlind Kompaktní make-up Natural 10 g

Annemarie Börlind Kompaktní make-up Natural 10 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kompaktní make-up krásně splyne s pletí, sjednotí její odstín a skryje menší nedokonalosti. Zároveň pleť během dne hydratuje a chrání před předčasným stárnutím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kompaktní make-up Annemarie Börlind v odstínu Natural se hodí pro světlou pleť se žlutým podtónem. Krásně sjednotí odstín pleti a nabízí optimální krytí menších nedostatků. Zároveň pokožku obličeje rozzáří a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy. Díky tomu, že make-up nevysušuje ani neucpává póry, ho lze použít na jakýkoliv typ pleti. Součástí balení je také praktické zrcátko a houbička.

Kompaktní make-up se snadno nanáší a obsahuje kvalitní přírodní pigmenty, které vyváží barevný tón pleti a poskytnou jí optimální krytí menších nedostatků na dlouhou dobu. Perleťové pigmenty přitahují světlo, a dodají tak pleti svěží vzhled. Obsažený jojobový olej a vyživuje a regeneruje pleť, aniž by ji zatěžoval, zvláčňuje ji a zanechává ji hedvábně jemnou a hebkou.

Extrakt z mořských řas se postará o to, aby si pleť během dne uchovala potřebnou dávku vlhkosti a nedocházelo k jejímu vysušování. Zklidňuje citlivou pleť a chrání ji před podrážděním. Zároveň v kombinaci s kyselinou hyaluronovou stimuluje buněčnou obnovu a spolu s vitaminem E chrání pokožku chrání před předčasným stárnutím. 

Použití: Malé množství make-upu naneste na hřbet ruky a pomocí štětce, houbičky či prsty ho rovnoměrně rozetřete na pleť.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?