I+M Naturkosmetik Kondicionér Freistil 200 ml

I+M Naturkosmetik Kondicionér Freistil 200 ml

Kondicionér I+M Freistil je díky výživnému složení vhodný pro všechny typy vlasů, které zaceluje a dodává jim potřebnou výživu. Nulový obsah parfemace zaručuje, že je šampon vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný kondicionér I+M Freistil pečuje o všechny typy vlasů díky zklidňujícímu a zároveň pečujícímu složení, bohatému na výživné oleje a rostlinné výtažky. Přírodní složení bez přidané parfemace a esenciálních olejů je mimořádně vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k alergiím a podráždění.

O zklidnění citlivé vlasové pokožky se postará výtažek z Aloe vera, který je bohatý na množství antioxidantů a vitamínů. Díky tomu Aloe pokožku i vlasový kořínek zklidní, posílí a ochrání před opětovným podrážděním. Obsažený jojobový a pracaxi olej uhlazují a zacelují poškozený vlas a současně dodávají potřebnou výživu vlasovému kořínku. Tyto oleje mají vyjímečnou schopnost navracet jemným poškozeným vlasům zdravý lesk, pružnost a sílu.

Ač bez přidané parfemace a esenciálních olejů, kondicionér má jemnou vůni díky výtažku z vanilkového lusku. Díky tomuto složení je kondicionér I+M Freistil mimořádně vhodný pro citlivou pokožku náchylnou k alergiím a podráždění.

Použití: Malé množství kondicionéru naneste do délek vlhkých čerstvě umytých vlasů a nechte působit 3 -5 minut, poté smyjte čistou vodou. Kondicionér je vhodný pro každodenní použití.

Tip: Kondicionér používejte v kombinaci se šamponem I+M Freistil.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?