Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Alva Kondicioner kofeinový proti vypadávání vlasů 250 ml

Alva Kondicioner kofeinový proti vypadávání vlasů 250 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kofeinový kondicionér posiluje vlasy od kořínků a tím je chrání před poškozením a nadměrným vypadáváním. Kofein zlepšuje prokrvení vlasové pokožky, a tím pomáhá lepšímu vstřebávání výživných látek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kofeinový kondicionér Alva posiluje strukturu jemných vlasů od kořínků až po konečky, a tím vlasy chrání před poškozením a nadměrným vypadáváním. Obsažený kofein výrazně zlepšuje prokrvení vlasové pokožky, a tím také napomáhá lepšímu vstřebávání účinných a výživných látek.

Obsažená šťáva z aloe vera dodává vlasům i pokožce potřebnou hydrataci a výživu. O výživu a přísun vitaminů se stará také jojobový olej. Ten je bohatý nejen na množství vitaminů, a to obzvlášť vitamin E, ale také na nenasycené mastné kyseliny. Olej uhlazuje strukturu vlasů a dodává jim pružnost a zdravý lesk.

Kofeinový kondicionér dodává lámavým poškozeným vlasům potřebnou výživu, posiluje je a díky obsahu kofeinu také podporuje jejich růst.

Použití: Malé množství kondicionéru naneste do délek vlhkých umytých vlasů. Nechte působit 2- 3 minuty a poté vydatně vymyjte vlažnou vodou.

Typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?