I+M Naturkosmetik Kondicionér Objem pšeničných klíčků 200 ml

I+M Naturkosmetik Kondicionér Objem pšeničných klíčků 200 ml

Kondicionér pro objem jemných zplihlých vlasů pečuje o vlas i vlasový kořínek díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Dodává vlasům zdravý lesk a objem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér I+M Objem pšeničných klíčků pečuje o jemné snadno plihnoucí vlasy, dodává jim lesk i objem a současně je vyživuje. Obsažené rostlinné výtažky a pečující oleje vlas posilují po celé jeho délce, navrací mu zdravý lesk, pružnost i objem.

Kondicionér kombinuje účinné rostlinné výtažky a výživné oleje, které posilují vlas od kořínku po konečky a současně pečují i o vlasovou pokožku. Obsažený pšeničný protein v kombinaci s kokosovým olejem vlas posilují a chrání ho před vysušením a poškozením, zatímco výtažky z Aloe vera dodávají potřebnou hydrataci.

Výtažky z měsíčku lékařského a heřmánku mají výborné zklidňující účinky, posilují vlasovou pokožku a tím pádem i samotný vlasový kořínek. Kondicionér Objem pšeničných klíčků dodává jemným snadno plihnoucím vlasům přirozený lesk i objem a současně je posiluje a chrání před poškozením v důsledku častého barvení, fénování či dlouhodobého pobytu na prudkém slunci.

Použití: Malé množství kondicionéru naneste do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Vydatně opláchněte vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte objemový kondicionér společně se šamponem Objem pšeničných klíčků.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?