I+M Naturkosmetik Kondicionér Regenerace konopím 200 ml

I+M Naturkosmetik Kondicionér Regenerace konopím 200 ml

Regenerační kondicionér obnovuje strukturu suchých poškozených vlasů díky obsahu výživného konopného oleje, dodává vlasům pružnost a navrací jim zdravý lesk.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér pro suché poškozené vlasy I+M Regenerace obnovuje strukrutu vlasu díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty vlas zacelují, uhlazují a navrací mu jeho původní pružnost i lesk.

Obsažený za studena lisovaný konopný olej regeneruje poškozený vlas díky vysokému obsahu vitaminů a nenasycených mastných kyselin. Vlas i vlasový kořínek tak získávají potřebnou výživu, jsou zacelené a pevnější. Exotický pracaxi olej navrací vlasům pružnost a sílu a současně je chrání před nepříznivými vnějšími vlivy jako je horko, sluneční záření či opakované barvení.

Regenerační kondicionér posiluje poškozené suché vlasy, obnovuje jejich strukturu a chrání je vůči nepříznivým vnějším vlivům. Kondicionér je vhodný pro vlasy poškozené pravidelným barvením, trvalou i slunečním zářením.

Použití: Malé množství kondicionéru naneste do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Vydatně opláchněte vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte obnovující kondicionér společně se šamponem Regenerace.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělé / Jana R. 19. 1. 2014 09:00

Na suché a citlivou pokožku hlavy neznám lepší kondicionér. Balení má pumičku, dobře se dávkuje, dlouho vydrží.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?