Urtekram Kondicionér růžový 250 ml

Urtekram Kondicionér růžový 250 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Kondicionér s extrakty z růže Urtekram aktivně napomáhá obnově všech typů vlasů, přináší zklidnění, vlasovou pokožku harmonizuje a současně chrání před podrážděním i vznikem drobných zánětů. Pečující výtažky v kombinaci s rostlinnými a esenciálními oleji vlas posilují, zacelují jeho strukturu a činí jej odolnějším vůči opětovnému poškození.

Základ kondicionéru je tvořen extrakty z Aloe vera, které jsou bohaté na množství živin, minerálních látek a vitaminů. Aloe působí pozitivně nejen na samotný vlas, ale i vlasovou pokožku, harmonizuje ji, hydratuje do hloubky a chrání před podrážděním i poškozením.

Výtažky z damašské růže společně s esenciálním olejem z pelargonie vlasovou pokožku vyživují a harmonizují její funkce. Navíc působí skvěle protizánětlivě a uzamykají tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném použití zanechává kondicionér vlasy zacelené, pružné a zdravě vypadající.

Použití: Potřebné množství kondicionéru rovnoměrně aplikujte do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně vymyjte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrý kondicionér / 19. 1. 2016 14:07

Příjemný kondicionér s jemnou vůní, vlasy se dobře rozčesávají. Koupila jsem ho na své poškozené \"chlupaté\" vlasy, bohužel v tomto směru nesleduji výraznou změnu.

Průměrný / Kateřina 28. 7. 2016 13:17

Má celkem nepříjemnou vůni, jinak je to takový průměrný kondicionér, nijak mne nepřekvapil.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?