Urtekram Kondicionér růžový 250 ml

Urtekram Kondicionér růžový 250 ml

Kondicionér s extrakty z růže aktivně napomáhá obnově všech typů vlasů, přináší zklidnění, vlasovou pokožku harmonizuje a současně chrání před podrážděním i vznikem drobných zánětů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kondicionér s extrakty z růže Urtekram aktivně napomáhá obnově všech typů vlasů, přináší zklidnění, vlasovou pokožku harmonizuje a současně chrání před podrážděním i vznikem drobných zánětů. Pečující výtažky v kombinaci s rostlinnými a esenciálními oleji vlas posilují, zacelují jeho strukturu a činí jej odolnějším vůči opětovnému poškození.

Základ kondicionéru je tvořen extrakty z Aloe vera, které jsou bohaté na množství živin, minerálních látek a vitaminů. Aloe působí pozitivně nejen na samotný vlas, ale i vlasovou pokožku, harmonizuje ji, hydratuje do hloubky a chrání před podrážděním i poškozením.

Výtažky z damašské růže společně s esenciálním olejem z pelargonie vlasovou pokožku vyživují a harmonizují její funkce. Navíc působí skvěle protizánětlivě a uzamykají tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném použití zanechává kondicionér vlasy zacelené, pružné a zdravě vypadající.

Intenzivní výživa bez zatížení

Šetrný přírodní kondicionér Urtekram s Aloe vera a výtažkem z damašské růže pečuje o všechny typy vlasů a pomáhá je chránit před poškozením, lámáním či ztrátou lesku. Díky mimořádně jemné konzistenci kondicionér vlasy nezatěžuje ani nadměrně nezamastí. Kondicionér poskytuje vlasům vše, co potřebují a vlasy jsou po použití hedvábně jemné, snadno upravitelné a zářivě lesklé.  

Péče z přírody

Základní složkou v tomto jemném kondicionéru je výtažek z Aloe vera, jež se vyznačuje významnými hydratačními schopnostmi. Aloe vera díky tomu efektivně brání vysušení vlasů a udržuje je hebké a pružné. Aloe vera na sebe výborně váže vodu a zároveň má zklidňující vlastnosti, proto jde o jednu z nejcennějších složek v péči o vlasy. Ač poskytuje vlasům intenzivní péči, tak vlasy nezatěžuje, nezpůsobuje jejich plihnutí

Lesk a síla

Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů, které pomáhá vyživovat a regenerovat. Neobsahuje žádné zbytečné chemické ingredience, jako jsou konzervanty, parabeny, silikony či syntetická parfemace. Rostlinný glycerin vlasy intenzivně zvlhčuje a posiluje, zatímco výtažek z růže pomáhá regenerovat a obnovovat vlasové vlákno. Zároveň kondicionéru dodává příjemnou květinovou vůni. 

Použití: Potřebné množství kondicionéru rovnoměrně aplikujte do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně vymyjte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Typy vlasů: jemné vlasy, normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrý kondicionér / 19. 1. 2016 14:07

Příjemný kondicionér s jemnou vůní, vlasy se dobře rozčesávají. Koupila jsem ho na své poškozené \"chlupaté\" vlasy, bohužel v tomto směru nesleduji výraznou změnu.

Průměrný / Kateřina 28. 7. 2016 13:17

Má celkem nepříjemnou vůni, jinak je to takový průměrný kondicionér, nijak mne nepřekvapil.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?