Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Spa Magik Kondicionér s minerály z Mrtvého moře 150 ml

Spa Magik Kondicionér s minerály z Mrtvého moře 150 ml

Bahenní kondicionér obsahuje minerály z Mrtvého moře, které pečují o vlasy i pokožku hlavy. Účinně působí proti svědění hlavy a proti lupům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bahenní kondicionér na vlasy a pokožku hlavy Spa Magic obsahuje minerály z Mrtvého moře, které pečují o pokožku hlavy a jemnost vlasů. Kondicionér velmi účinně působí proti svědění hlavy a proti lupům.

Kondicionér zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy, a navíc účinně pečuje o zplihlé vlasy a dodává jim objem. Hloubkově regeneruje a vyživuje. Díky vysokému obsahu bahna z Mrtvého moře zásobuje vlasy minerály a dalšími důležitými živinami. Ideální je použít tento přípravek po umytí vlasů šamponem s minerály Dead Sea Magic.

Použití: Přípravek použijte na vlhké vlasy, umyté šamponem, nejlépe ze stejné řady Spa Magic. Vetřete kondicionér do vlasů až k pokožce a jemně masírujte. Nechte působit několik minut a poté důkladně opláchněte vodou do čista.

Tip: Výrobek není testovaný na zvířatech. Neobsahuje parabeny a složení je bohaté na minerály z Mrtvého moře: hořčík, draslík, vápník a sodík.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst , TN17 1JY, Kent, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?