Logona Kondicionér sprej s přírodním betainem 150 ml

Logona Kondicionér sprej s přírodním betainem 150 ml

  • Bez DPH 234 Kč

Kondicionér ve spreji s betainem a rostlinným glycerinem osvěžuje pokožku hlavy, dodává vlasům pružnost a usnadňuje jejich rozčesávání a následnou úpravu. Je vhodný pro každodenní použití.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér Logona ve spreji s přírodním betainem a rostlinným glycerinem osvěžuje pokožku hlavy a dodává vlasům pružnost. Usnadňuje rozčesávání vlasů i jejich následnou úpravu. Díky svému šetrnému přírodnímu složení je vhodný pro každodenní použití na všechny typy vlasů.

Betain pomáhá obnovovat poškozenou vlasovou strukturu a omezovat lámání a třepení vlasů. Zároveň vlasům poskytuje ochranu při tepelné úpravě a předchází jejich poškození barvením a používáním chemických stylingových přípravků pro úpravu vlasů.

Rostlinný glycerin uhlazuje suché a hrubé vlasy. Má skvělou schopnost vázat na sebe vodu a předávat ji tam, kde je jí nejvíce potřeba. Dodává tak osvěžující vlhkost unaveným vlasům bez života a suché a svědivé vlasové pokožce.

Použití: Nastříkejte na umyté a ručníkem vysušené vlasy a nechejte krátce působit. Nesmývejte. Následně vlasy pročešte a upravte obvyklým způsobem.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte i šampon a hydratační sprej stejné řady Logona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrý / Barbora 3. 8. 2017 14:52

Skutečně funguje tak, jak je popsáno (na rozdíl od konvenčních sprejů z tv reklam :-)). Vlasy jsou po něm hladké, lesklé, ale ne zplihlé nebo mastné. Je opravdu potřeba ho používat na vlhké vlasy, lépe tak působí a navíc při použití na suché vlasy trochu divně zavání (při použití na vlhké vlasy příjemně voní).

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?