Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Kondicionérová tužící pěna pro objem, péči a lesk 150 ml

Farfalla Kondicionérová tužící pěna pro objem, péči a lesk 150 ml

Kondicionérová pěna Care je dokonalou péčí o vaše vlasy po umytí, která nezatěžuje vlasové vlákno, ale zároveň mu dodává potřebné živiny a napomáhá posílit jeho strukturu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Farfalla Kondicionérová tužící pěna pro objem, péči a lesk pečuje o vlasy do hloubky bez nadměrného zatížení. Vlasy si zachovávají svůjobjem, přirozenou lehkost a dokonalý tvar, zároveň jsou jemně opečovávané a důkladně hydratované. Příjemná textura a konzistence lehké pěny zajišťujekomfortní použití a snadné nanášení, to vše bez nutnosti oplachování.

Přírodní výtažek z granátového jablka obsahuje výjimečně vysoké množství zdraví prospěšnýchvitaminů A, B, C a Ea díky antioxidantům pomáhá chránit buňky proti škodlivému působení volných radikálů. Dodává vlasům potřebnévyživující složkya napomáhá podporovat jejichpřirozenou regenerační schopnost.

Hydrolyzovaný pšeničný proteinobnovuje strukturu vlasového vlákna,uhlazuje ho a navrací tak vlasům oslnivý lesk. Výtažek z olivovníku poskytuje vlasům pečující účinky a přírodní složení jim dodáokouzlující objem, zářivý vzhled a hloubkovou hydratacibez silikonů, parabenů, syntetických konzervantů a dalších chemických látek.

Použití: Důkladně vmasírujte po umytí do ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte!

Typy vlasů: jemné vlasy

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?