Farfalla Kondicionérová tužící pěna pro objem, péči a lesk 150 ml

Farfalla Kondicionérová tužící pěna pro objem, péči a lesk 150 ml

  • Bez DPH 248 Kč

Kondicionérová pěna Care je dokonalou péčí o vaše vlasy po umytí, která nezatěžuje vlasové vlákno, ale zároveň mu dodává potřebné živiny a napomáhá posílit jeho strukturu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Farfalla Kondicionérová tužící pěna pro objem, péči a lesk pečuje o vlasy do hloubky bez nadměrného zatížení. Vlasy si zachovávají svůj objem, přirozenou lehkost a dokonalý tvar, zároveň jsou jemně opečovávané a důkladně hydratované. Příjemná textura a konzistence lehké pěny zajišťuje komfortní použití a snadné nanášení, to vše bez nutnosti oplachování.

Přírodní výtažek z granátového jablka obsahuje výjimečně vysoké množství zdraví prospěšných vitaminů A, B, C a E a díky antioxidantům pomáhá chránit buňky proti škodlivému působení volných radikálů. Dodává vlasům potřebné vyživující složky a napomáhá podporovat jejich přirozenou regenerační schopnost.

Hydrolyzovaný pšeničný protein obnovuje strukturu vlasového vlákna, uhlazuje ho a navrací tak vlasům oslnivý lesk. Výtažek z olivovníku poskytuje vlasům pečující účinky a přírodní složení jim dodá okouzlující objem, zářivý vzhled a hloubkovou hydrataci bez silikonů, parabenů, syntetických konzervantů a dalších chemických látek.

Použití: Důkladně vmasírujte po umytí do ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte!

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dost mastí :-( / Mia 31. 5. 2016 19:23

Bohužel já pěnu nemůžu za sebe doporučit na jemné vlasy. Vlasy jsem měla po umytí a použití pěny velmi mastné a to jsem pěny nepoužila hodně (a ani to nebylo nedostatečným umytím). Hodí se tak spíše na suché vlasy, těm by mohla vyhovovat, pro jemné rozhodně ne.

:( / Káča 2. 6. 2016 20:48

Bohužel mám úplně stejnou zkušenost jako Mia. Mám jemné kudrnaté vlasy ostříhané na mikádo. Ráno umyté vlasy natužené malým množstvím pěny (asi 1 polévkové lžíce) jsem je měla mastné již večer. Doporučuji pouze na velmi suché vlasy.

Stejná zkušenost / Eva 14. 6. 2016 00:10

Mám s pěnou bohužel také nedobrou zkušenost. Mám jemné vlasy - zplihnou a ani nejsou uspokojivě natužené. Na pěnu jsem se těšila, ale nesplnila má očekávání.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?