Delibutus Konopná mast Dobrá nálada 50 ml

Delibutus Konopná mast Dobrá nálada 50 ml

  • Bez DPH 207 Kč

Konopná mast Dobrá nálada pečuje nejenom o suchou pokožku celého těla, ale také díky obsahu esenciálních olejů podporuje pohodovou náladu a zklidňuje mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopná mast Delibutus Dobrá nálada pečuje nejenom o suchou pokožku celého těla, ale také díky obsahu esenciálních olejů podporuje pohodovou náladu a zklidňuje mysl. Bambucké máslo s konopným olejem popraskanou kůži skvěle zjemní a vyživí, zatímco oleje z citrusových plodů a levandule příjemně naladí vaši mysl a ukolébá vás ke spánku.

Pečující konopná mast vyživuje namáhanou pokožku díky vysokému obsahu bambuckého a kakaového másla. Tyto dvě složky pleť aktivně zjemňují, vyživují a chrání před dehydratací. Společně s konopným a kokosovým olejem eliminují vznik drobných zánětů, pokožku regenerují a zvláčňují.

Příjemné aroma dodává krému kombinace esenciálních olejů z bergamotu, šalvěje a také levandule. Díky své jemné vůni zklidňují a uvolňují mysl, příjemně vás naladí po dlouhém pracovním dni a zmírní psychické vypětí. Lehká vůně levandule vás uklidní a příjemně ukolébá ke klidnému spánku.

Použití: Malé množství masti zahřejte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla. Používejte podle potřeby, nejlépe večer ihned po koupeli.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?