Delibutus Konopný balzám na srst, Canis 30 ml

Delibutus Konopný balzám na srst, Canis 30 ml

Konopný balzám na srst Canis pečuje o zdraví pokožky a srsti čtyřnohých kamarádů, také působí jako přírodní repelent. Balzám v sobě spojuje účinky množství olejů, které eliminují kožní problémy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopný balzám na srst Delibutus Canis nejenom že pečuje o zdraví pokožky a srsti čtyřnohých kamarádů, ale také působí jako přírodní repelent. Balzám v sobě spojuje účinky množství rostlinných a esenciálních olejů, které eliminují kožní problémy, mírní zarudnutí i svědění kůže a současně snižují výskyt parazitů.

Balzám pečuje o zdraví pokožky i samotné srsti díky vysokému obsahu konopného oleje. Ten obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitaminů, o pokožku pečuje, zklidňuje ji a současně podporuje zdravý růst i vzhled srsti. Konopný olej společně s oleji z pupalky, mandlí a lnu mírní případné podráždění, pomáhá regenerovat drobná poranění a zanechává pokožku odolnější.

Kombinace esenciálních olejů z levandule, eukalyptu a tea tree oleje působí lehce protizánětlivě, čímž eliminuje výskyt zánětů, ale také má repelentní účinky, omezuje výskyt parazitů, jako jsou blechy, a odpuzuje komáry i jiný obtížný hmyz. Balzám je vhodnou péčí o srst všech domácích mazlíčků včetně psů, koček i hlodavců.

Použití: Potřebné množství balzámu aplikujte do vlhké umyté srsti a nechte alespoň 5 minut působit. Poté opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?