Delibutus Konopný čaj Zenový spánek 35 g

Delibutus Konopný čaj Zenový spánek 35 g

Konopný čaj Delibutus Zenový spánek podporuje díky vyvážené kombinaci bylinek kvalitní spánek a uklidňuje tělo i mysl. Pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku a pomáhá při problémech s usínáním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopný čaj Delibutus Zenový spánek podporuje díky vyvážené kombinaci bylinek kvalitní spánek a uklidňuje tělo i mysl. Mírní napětí i negativní účinky stresu a eliminuje i žaludeční nevolnosti spojené s namáhavým životním stylem. Pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku, pomáhá při problémech s usínáním i neklidnými sny.

Bylinný čaj kombinuje zklidňující účinky konopí, levandule a meduňky. Tyto bylinky mají blahodárné účinky na rozbouřenou psychiku, uklidňují ji a současně působí lehce sedativně. Obzvlášť levandule způsobuje příjemnou únavu a ospalost, uvolňuje a podporuje klidný spánek. Lehká citronová chuť i vůně čaje vás příjemně naladí ke spánku, zmírní stres i napětí a dopřeje vám klidné sny.

Příprava: 1 lžičku čajové směsi zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Poté sceďte a podle chuti oslaďte medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Konopí seté, Levandule květ, Meduňka lékařská

Konzistence: sypká

Obal: skleněný

Potraviny: s příchutí

Výrobce: Tomáš Mašín - Delibutus.cz, Tizianova 2, 400 03 Ústí nad Labem Česká republika, tel: +420774336252, http://www.delibutus.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?