Biopurus Konopný olej bio 500 ml

Biopurus Konopný olej bio 500 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Konopný olej se vyrábí lisováním ze semen rostlin rodu konopí. Nerafinovaný konopný olej má zelenou barvu, oříškovou chuť i vůni. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a zvláště Omega 3 je konopný olej důstojnou náhradou rybího oleje, kter&eacute

Konopný olej se vyrábí lisováním ze semen rostlin rodu konopí. Nerafinovaný konopný olej má zelenou barvu, oříškovou chuť i vůni. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a zvláště Omega 3 je konopný olej důstojnou náhradou rybího oleje, kterému je konopný olej velmi dobrou veganskou alternativou.

Konopný olej BIO Biopurus využijete při vaření, při dochucování salátů nebo těstovin, ale dokonce i při péči o pleť, tělo a vlasy. Konopný olej velmi dobře hydratuje, detoxikuje a je kompatibilní s naší pokožkou. Je vhodný pro péči o problematickou nebo ekzematickou pleť, ulevuje a léčí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?