Delibutus Konopný protein 100 g

Delibutus Konopný protein 100 g

Konopný protein obsahuje bílkovinu vysoké nutriční hodnoty a množství aminokyselin. To z něj dělá doplněk stravy pro ty, kdo se pravidelně věnují sportu či jsou vystaveni dlouhotrvající zátěži.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopný protein Delibutus obsahuje rostlinnou bílkovinu vysoké nutriční hodnoty, dále také množství aminokyselin a nenasycených mastných kyselin. To z něj dělá skvělý doplněk stravy pro všechny, kdo se pravidelně věnují sportu či jsou vystaveni dlouhotrvající psychické nebo fyzické zátěži. Konopný protein je vhodnou ingrediencí do ovocných šťáv, smoothie i koktejlů, lze jej ale přisypat i do nejrůznějších sladkých i slaných pokrmů studené kuchyně.

Konopný protein obsahuje až 50 % rostlinné bílkoviny, množství aminokyselin, nenasycených mastných kyselin a také vysoký podíl vlákniny. Díky tomu posiluje celý organismus, dodává sílu a energii. Konopný protein, ať už samotný rozmíchaný jen tak ve vodě nebo přisypaný do jiných pokrmů, navodí pocit plného žaludku, zvýší energetickou hodnotu pokrmu a díky obsahu vlákniny zasytí na delší dobu.

Dávkování: 1-2 polévkové lžíce konopného proteinu rozmíchejte v libovolné tekutině či přidejte do pokrmů studené kuchyně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Konopný protein

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Složení: handmade, vhodné pro vegany

Výrobce: Tomáš Mašín - Delibutus.cz, Tizianova 2, 400 03 Ústí nad Labem Česká republika, tel: +420774336252, http://www.delibutus.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?