Hanoju Konopný protein 250 g

Hanoju Konopný protein 250 g

  • Bez DPH 313 Kč

Konopný protein jako jeden z nejkvalitnějších proteinů celkově posiluje organismus, vyživuje svalovou hmotu a detoxikuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopný protein Hanoju vyrobený ze semen konopí je bohatý na bílkoviny, esenciální aminokyseliny či nenasycené mastné kyseliny omega-3 a 6 v dokonalém poměru. Konopný protein je jedním z nejlepších proteinů vůbec a má výbornou vstřebatelnost. Má výrazné detoxikační účinky a napomáhá celkově posilovat organismus. Je vhodným doplňkem při fyzické i duševní námaze.

Konopný protein jako jeden z nejkvalitnějších proteinů představuje skvělý zdroj vitaminů (A, D, E a skup. B), vápníku, hořčíku, železa či zinku, aminokyselin i omega 3 a 6. Představuje kvalitní zdroj bílkovin pro vegany sportovce či ty, kdo mají fyzicky náročnou práci. Protein z konopných semínek poskytuje kvalitní výživu svalové hmotě, napomáhá detoxikovat organismus od toxinů a těžkých kovů a zlepšuje také krevní oběh. Konopný protein je bohatý také na chlorofyl, které pomáhá čistit krev.

Dávkování: 1-2 polévkové lžíce konopného proteinu rozmíchejte v libovolné tekutině či přidejte do pokrmů studené kuchyně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Konopný protein

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?