Lavera Konturovací tužka na rty 01 broskvová, Trend Sensitiv 1,15 g

Lavera Konturovací tužka na rty 01 broskvová, Trend Sensitiv 1,15 g

Jemná tužka na rty ve svěžím broskvovém odstínu vás uchvátí svou sametově hebkou krémovou konzistencí a snadným použitím pro precizní orámování rtů a dlouhodobou výdrž vaší oblíbené rtěnky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Konturovací tužka na rty 01 broskvová vás uchvátí svým přirozeným a svěžím broskvovým odstínem, který skvěle spolupracuje se všemi korálovými, meruňkovými či lososovými rtěnkami. Tužku můžete použít jak pro prosté orámování rtů, tak s ní rovnoměrně vyplnit celou jejich plochu a využít ji místo rtěnky. Tužka se snadno ořezává a její nanášení je velice příjemné.

Tužky na rty Lavera se vyznačují kvalitním přírodním složením za příznivou cenu, která tyto produkty přibližuje širokému okruhu zákazníků, které láká vyzkoušet si dekorativní kosmetiku bez potenciálně škodlivých syntetických ingrediencí, parabenů či silikonů. Tužky na rty obsahují přírodní vosky, které zaručují velmi snadné použití a komfortní nanášení - tužky lehce kloužou po rtech a nedráždí jemnou a citlivou pokožku.

Díky vysokému obsahu přírodních pečujících složek, jako je například makadamový a mangový olej či bambucké máslo navíc tužky hloubkově hydratují a vyživují rty. Ty tak získávají zdravý a vyhlazený vzhled, zároveň je jsou tužky na rty příjemné pro celodenní nošení, nevysušují rty a nezatíží je. Tužka na rty Lavera je jednoduše tou pravou volbou pro bezchybné precizní nalíčení rtů.

Použití: Konturovací tužkou jemně orámujte rty. Pokud se špatně ořezává, vložte ji na několik minut do ledničky. Pokud vám připadá tužka příliš tvrdá, zahřejte ji před použitím na chvíli mezi prsty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?