Lavera Konturovací tužka na rty 02 hnědá, Trend Sensitiv 1,15 g

Lavera Konturovací tužka na rty 02 hnědá, Trend Sensitiv 1,15 g

Tužka na rty v tmavším hnědém odstínu je ideální pro kombinaci se rtěnkami v intenzivních vínových, fialových či hnědých odstínech. Snadno a rovnoměrně se nanáší a hydratuje rty do hloubky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Konturovací tužka na rty 02 hnědá je naprostou nutností pro přesné nanášení výraznějších odstínů rtěnek. Tuto konturovací tužku v hnědém odstínu s teplým podtónem využijete spolu s vínovými, fialovými, tmavě červenými či hnědými odstíny rtěnek a dodá vašim rtům jasně ohraničenou konturu. Zároveň zabraňuje rozpíjení rtěnky v průběhu dne a celkově prodlužuje její výdrž. 

Tužky na rty Lavera se vyznačují kvalitním přírodním složením za příznivou cenu, která tyto produkty přibližuje širokému okruhu zákazníků, které láká vyzkoušet si dekorativní kosmetiku bez potenciálně škodlivých syntetických ingrediencí, parabenů či silikonů. Tužky na rty obsahují přírodní vosky, které zaručují velmi snadné použití a komfortní nanášení - tužky lehce kloužou po rtech a nedráždí jemnou a citlivou pokožku.

Díky vysokému obsahu přírodních pečujících složek, jako je například jojobový a kokosový olej či bambucké máslo navíc tužky hloubkově hydratují a vyživují rty. Ty tak získávají zdravý a vyhlazený vzhled, zároveň je jsou tužky na rty příjemné pro celodenní nošení, nevysušují rty a nezatíží je. Tužka na rty Lavera je jednoduše tou pravou volbou pro bezchybné precizní nalíčení rtů.

Použití: Konturovací tužkou jemně orámujte rty. Pokud se špatně ořezává, vložte ji na několik minut do ledničky. Pokud vám připadá tužka příliš tvrdá, zahřejte ji před použitím na chvíli mezi prsty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?