Lavera Konturovací tužka na rty 03 červená, Trend Sensitiv 2014 1,14 g

Lavera Konturovací tužka na rty 03 červená, Trend Sensitiv 2014 1,14 g

  • Bez DPH 65 Kč

Konturovací tužka na rty ve výrazném červeném odstínu precizně orámuje vaše rty a zaručí perfektní výsledek ve spolupráci s vaší oblíbenou rudou rtěnkou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Konturovací tužka na rty 03 červená zdokonalí vaše líčení rtů, pokud máte v oblibě elegantní a nadčasovou rudou rtěnku. Tato tužka na rty v intenzivně pigmentovaném červeném odstínu dodá vašim rtům přesnou konturu a zabraňuje tak rozmazávání či rozpíjení rtěnky během dne. Můžete ji použít také na celou plochu rtů samostatně či pro prodloužení výdrže vaší oblíbené rtěnky.

Tužky na rty Lavera se vyznačují kvalitním přírodním složením za příznivou cenu, která tyto produkty přibližuje širokému okruhu zákazníků, které láká vyzkoušet si dekorativní kosmetiku bez potenciálně škodlivých syntetických ingrediencí, parabenů či silikonů. Tužky na rty obsahují přírodní vosky, které zaručují velmi snadné použití a komfortní nanášení. Tužky lehce kloužou po rtech a nedráždí jemnou a citlivou pokožku.

Díky vysokému obsahu přírodních pečujících složek, jako je například makadamiový a mangový olej či bambucké máslo, navíc tužky hloubkově hydratují a vyživují rty. Ty tak získávají zdravý a vyhlazený vzhled, zároveň je jsou tužky na rty příjemné pro celodenní nošení, nevysušují rty a nezatíží je. Tužka na rty Lavera je jednoduše tou pravou volbou pro bezchybné precizní nalíčení rtů.

Pro krásu vašich rtů

Konturovací tužka je nejlepším přítelem rtěnky, ale funguje skvěle i samostatně. Konturovací tužka Lavera je produktem dekorativní kosmetiky, který neslevuje z kvality, avšak zároveň využívá přírodních ingrediencí, rostlinných másel a olejů, které jsou nejen skvělými nositeli pigmentu, ale zároveň mají i pečující benefity pro jemnou pokožku rtů i jejich okolí.

Femme fatale

Konturovací tužka na rty Lavera je nabízena ve čtyřech velice univerzálních odstínech. Červený odstín je skutečnou klasikou a je výbornou volbou, která z vás v okamžiku udělá osudovou ženu. Červený odstín může vypadat velice nenápadně, pokud jej nanesete lehkými tahy a vklepete do rtů nebo výrazně v kombinaci s vaší oblíbenou rudou rtěnkou.

Dokonalé líčení

Právě konturovací tužka je základem precizního líčení rtů. Velice přesně orámuje kontury rtů a dokáže i vyrovnat případné nedostatky. Kromě toho vytváří skvělý základ pro rtěnku, kdy brání proti jejímu rozpíjení během dne a vymezuje tvar rtů pro snazší aplikaci. Konturovací tužkou můžete také vyplnit celou plochu rtů pro přirozený matný efekt.

Pečující ingredience

Konturovací tužka Lavera je malým pomocníkem, který se vejde do každé kabelky a kosmetické taštičky. Tužka se velice snadno používá díky mimořádně příjemné a měkké konzistenci, kterou zaručuje složení s obsahem pečujícího mangového a makadamového oleje, jež rty zároveň vyživují a udržují je komfortně hydratované po celý den. 

Použití: Konturovací tužkou jemně orámujte rty. Pokud se špatně ořezává, vložte ji na několik minut do ledničky. Pokud vám připadá tužka příliš tvrdá, zahřejte ji před použitím na chvíli mezi prsty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?