Nobilis Tilia Kopr - vyřaz 10 ml

Nobilis Tilia Kopr - vyřaz 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Stoprocentní rostlinná silice z kopru přináší dlouhodobu úlevu trávicímu systému, podporuje jeho činnost a posiluje funkci jater. Pomáhá také při zánětech, nespavosti a bolestech hlavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kopr je čistý éterický olej bez jakýchkoliv syntetických příměsí, díky čemuž je maximalizován jeho příznivý vliv na tělo i mysl. Éterický olej z kopru není příliš známý, avšak příjemně vás překvapí svými revitalizačními a posilujícími účinky. Jeho vůně je jemná a mírně kořeněná a má vliv na mnoho oblastí lidského organismu. 

Éterický olej z kopru posiluje zažívací systém, pomáhá uvolnit křečovité bolesti v této oblasti a podporuje činnost jater. Kopr je skvělým pomocníkem při nevolnosti a nechutenství, zároveň pomáhá také od dalších příznaků poruchy regulace funkce trávicího traktu, jako je nadýmání, zácpa či střevní kolika.

Protizánětlivý efekt kopru je prospěšný při mnoha onecmocněních dýchacího systému, zejména pak při bronchitidě a ostatních typech zánětů. Zároveň pomáhá harmonizovat duševní rovnováhu, působí proti nespavosti a přináší okamžitou úlevu při chronických bolestech hlavy.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Carum Carvi Oil

Možné alergeny: Carum Carvi Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.