Prohlédněte si vaše seznamy přání

ZAO Korektor 493 Brown Pink

ZAO Korektor 493 Brown Pink

Krémový korektor ve formě náplně ve středně světlém odstínu se studeným nádechem. Sjednotí pokožku a zakryje nedokonalosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Korektor 493 Brown Pink ve formě náplně snadno vložíte do původního obalu a můžete jej ihned používat. Korektor má středně světlý odstín a díky růžovým tónům dokáže skvěle neutralizovat kruhy pod očima. Je ovšem velmi univerzální a vhodný na všechny partie obličeje.

Korektor ZAO je ideálním doplňkem dokonalého make-upu a výborně se snáší jak s krémovým, tak pudrovým podkladem. Můžete jej ale používat také samostatně ve dny, kdy nemáte náladu na make-up. Má maximálně přirozený efekt a na pleti je takřka neviditelný.

Krémový korektor ZAO zakryje veškeré nedokonalosti, jako jsou kruhy pod očima, pupínky, rozšířené žilky či pigmentové skvrny. Díky tomu sjednotí vzhled pokožky a zároveň jí poskytuje i pečující benefity. Výtažek z Aloe vera a bambusu udržují pokožku vláčnou.

Použití: Malé množství krémového korektoru naneste na postižené místo a prsty lehce rozetřete. Korektor můžete nanášet i štětečkem.

Barva - světlost: střední

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?