Numi Kořeněný čaj Carrot Curry, Savory Tea

Numi Kořeněný čaj Carrot Curry, Savory Tea

Vychutnejte si neobvyklou kombinaci pravé zeleniny, koření a čaje bez kofeinu. Mrkev, cibule, zázvor, kari, kurkuma a koriandr přináší originální tóny do chuti kvalitního zeleného čaje. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Carrot Curry Numi je inspirován indickou kuchyní. Přináší originální chuť exotického kari, kurkumy a zázvoru. Lehký polibek mrkve a zeleného čaje dodává nápoji zemitou chuť a plnost. Použité koření přináší chuť tradičního indického pokrmu. Zeleninové a kořeněné tóny doplňují zelený čaj a zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mrkev1), Kari1), Koriandr1), Cibule1), Zázvor1), Kurkuma1), Zelený čaj bez kofeinu1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Savory Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?