Numi Kořeněný čaj Spinach Chive, Savory Tea 1 ks

Numi Kořeněný čaj Spinach Chive, Savory Tea 1 ks

Vychutnejte si neobvyklou kombinaci zeleniny, koření a čaje bez kofeinu. Špenát, pažitka, limeta, kopr, cibule, korandr a kurkuma přináší originální tóny do chuti kvalitního zeleného čaje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Spinach Chive Numi je inspirován zeleninovou zahrádkou a plnou chutí čerstvého špenátu. Ten je obohacen štiplavými tóny kyselé limetky, které spolu s koriandrem, česnekem a kurkumou přináší zemitou a plnou chuť. Čaj je dále dochucen pažitkou, a přináší tak plné tóny zeleniny i koření v jednom šálku čaje, které zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Špenátové listy1), Pažitka1), Sušené limetky1), Kopr1), Cibule1), Zelený čaj bez kofeinu1), Koriandr1), Kurkuma1), Česnek1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Savory Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Příjemné překvapení / Mi 20. 6. 2016 17:52

Výborný čaj, velmi příjemné překvapení. Funguje asi i trochu jako diuretikům. Určitě koupím větší balení a časem vyzkouším i ostatní z řady Savory Tea.

Výborné! / Martina 7. 3. 2014 09:03

Výborný čaj k jídlu. Neutralizuje chutě a zlepšuje trávení. Co se chuti týče, přirovnala bych ho přirovnala ke slabému mátovému čaji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?