Numi Kořeněný čaj Tomato Mint, Savory Tea

Numi Kořeněný čaj Tomato Mint, Savory Tea

Aktuálně: Exspirace 10/2016.

Čaj Tomato Mint Numi je inspirován tradiční kuchyní oblasti Středozemního moře. Sladká chuť zralého červeného rajčete se proplétá se štiplavou chutí máty. Černý čaj bez kofeinu je obohacen zeleninovou chutí a špetkou koření. Skořice a citronová tráva osvěžují plnou a zemitou chuť zeleniny. Šálek čaje zahřeje vaši duši i tělo. 

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže. Povzbudí vás každý den.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Rajče1), Cibule1), Máta1), Citronová kůra1), Petržel1), Skořice1), Černý Pepř1), Černý čaj1), Nové koření1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová kůra

Obal: papírový

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Savory Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?