Numi Kořeněný čaj Tomato Mint, Savory Tea

Numi Kořeněný čaj Tomato Mint, Savory Tea

Čaj Tomato Mint Numi je inspirován tradiční kuchyní oblasti Středozemního moře. Sladká chuť zralého červeného rajčete se proplétá se štiplavou chutí máty. Černý čaj bez kofeinu je obohacen zeleninovou chutí a špetkou koření. Skořice a citronová tráva osvěžují plnou a zemitou chuť zeleniny. Šálek čaje zahřeje vaši duši i tělo. 

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Rajče1), Cibule1), Máta1), Citronová kůra1), Petržel1), Skořice1), Černý Pepř1), Černý čaj1), Nové koření1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová kůra

Obal: papírový

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Savory Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?