Medikomed Koriandr 10 ml

Medikomed Koriandr 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z koriandru uvolňuje psychické i fyzické napětí a mírní negativní dopady stresu na organismus. Podporuje regeneraci pokožky a stimuluje správnou funkci trávicího systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Koriandr je rostlinný éterický olej bez přidaných syntetických ingrediencí používaný již od dob starověkého Egypta jak v tradiční medicíně, tak v kulinářství. Esenciální olej z koriandru je charakteristický svou příjemnou kořeněnou vůní, jež působí na tělo i mysl.

Koriandr má významný účinek na psychickou stránku organismu. Podporuje duševní revitalizaci a přináší uvolnění při nadměrném vyčerpání. Je proto vhodným přípravkem pro období zvýšeného stresu a napětí. Zároveň zlepšuje paměť a pomáhá při poruchách koncentrace.

Éterický olej z koriandru také stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení drobných ran či popálenin. Působí keratolyticky a odstraňuje šupinatost kůže. Mimo jiné také pomáhá při žaludečních obtížích a pomáhá udržet správnou funkci trávicího systému.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Coriandrum Sativum OIl

Možné alergeny: Coriandrum Sativum OIl

Aromaterapeutické účinky: hojení ran a zánětů, stres a úzkost, suchá pleť, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.