Medikomed Koriandr 10 ml

Medikomed Koriandr 10 ml

Značka: Medikomed
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z koriandru uvolňuje psychické i fyzické napětí a mírní negativní dopady stresu na organismus. Podporuje regeneraci pokožky a stimuluje správnou funkci trávicího systému.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Medikomed Koriandr je rostlinný éterický olej bez přidaných syntetických ingrediencí používaný již od dob starověkého Egypta jak v tradiční medicíně, tak v kulinářství. Esenciální olej z koriandru je charakteristický svou příjemnou kořeněnou vůní, jež působí na tělo i mysl.

Koriandr má významný účinek na psychickou stránku organismu. Podporuje duševní revitalizaci a přináší uvolnění při nadměrném vyčerpání. Je proto vhodným přípravkem pro období zvýšeného stresu a napětí. Zároveň zlepšuje paměť a pomáhá při poruchách koncentrace.

Éterický olej z koriandru také stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení drobných ran či popálenin. Působí keratolyticky a odstraňuje šupinatost kůže. Mimo jiné také pomáhá při žaludečních obtížích a pomáhá udržet správnou funkci trávicího systému.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Z blogu1

Esenciální oleje v péči o pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?