Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Annemarie Börlind Kosmetická houbička 2 ks

Annemarie Börlind Kosmetická houbička 2 ks

Houbička z pevného materiálu je výborná jak pro masáž obličeje i celého těla, tak pro nanášení či odstraňování pleťových mlék, gelů, masek apod. Zároveň se snadno udržuje v čistotě.

Kosmetická houbička Annemarie Börlind je vyrobena z pevného materiálu a nabízí široké spektrum využití v péči o pleť obličeje i pokožku celého těla. Snadno se udržuje v čistotě, můžete ji bez obav vypláchnout v teplé vodě. Díky malým rozměrům ji snadno přibalíte do tašky při cestování.

Houbička je vhodná pro masáž obličeje i celého těla. V kombinaci s teplou vodou napomáhá jemně otevírat póry a uvolňovat je. Zároveň podpoří odstranění odumřelých kožních buněk, a zanechá pokožku krásně hebkou a jemnou. Je výborná také pro odstranění čisticího mléka, gelu či masky z pleti. Uplatní se naopak i při jejich nanášení. Dále ji lze využít pro osvěžení pleti termální, růžovou či bylinkovou vodou.

Použití: Houbičku použijte pro masáž obličeje či celého těla nebo nanášení či odstraňování kosmetických produktů.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Vlastnosti

Konzistence: pevná

Přebal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?