Ramakrishnananda Kostus, špalíky 25 g

Ramakrishnananda Kostus, špalíky 25 g

Atmosféru domova tvoří nejen jeho vybavení, ale i vůně. Vykuřovací špalíčky pochází z Pákistánu a zahalí vše do orientální tradiční vůně s animálními tóny kostusu, která napraví vaše čakry, uvolní mysl a zrelaxuje vystresovaný organismus.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Atmosféru domova tvoří nejen jeho vybavení, ale i vůně. Vykuřovací špalíčky Ramakrishnananda pochází z Pákistánu a zahalí vše do orientální tradiční vůně, která v sobě snoubí animální, zemitou nasládlou vůni s tóny květin a kožešin. Vůně napraví vaše čakry, uvolní mysl a zrelaxuje vystresovaný organismus. 

Chrpovník, neboli kostus se tradičně používal jako vykuřovadlo již v dobách antiky. V tradiční indické a čínské medicíně se používá jako účinný lék proti křečím, astmatu, žaludečním a střevním obtížím i kožním problémům. Stejně tak působí i na nemoci dýchacích cest. Jeho vůně je považována za velmi smyslnou, svůdnou až milostnou a platí za účinné afrodiziakum.

Vychutnejte si orientální vůni aromatických špalíčků Kostus, kdykoli potřebujete očistit prostor nebo osoby, na zahnání negativních sil, při únavě způsobené nervovým vyčerpáním a k uklidnění.

Použití: Špalíčky můžete pálit na uhlí nebo jen zahřátím na elektrickém zařízení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?