Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, dermatologická 500 ml

Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, dermatologická 500 ml

Bylinková koupel podporuje léčbu pokožky a ulevuje od problémů při kožních obtížích i revmatizmu. Koupel má zklidňující a regenerační účinky, mírní nepříjemné svědění i pnutí pokožky a přináší úlevu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dermatologická bylinková koupel Jesenická Naturfyt podporuje léčbu pokožky celého těla a ulevuje od problémů při lupénce, dermatitidě a dalších kožních obtížích, ale i při revmatizmu. Kombinace bylinných extraktů kůži zklidňuje, posiluje a působí lehce protizánětlivě. Díky tomu je pokožka zdravější, lépe se hojí a současně je odolnější.

Spojení výtažků z kopřivy, pohanky, lopuchu a vlašského ořechu pomáhá bojovat proti příznakům nejrůznějších kožních problémů. Koupel má zklidňující a regenerační účinky, mírní nepříjemné svědění i pnutí pokožky a přináší úlevu. Směs obsažených bylinek má výrazné protizánětlivé účinky a působí hojivě. Určitě ji tak využijete při léčbě ekzémů, lupénky, nejrůznějších typů dermatitidy i revmatických obtížích nebo bolavých svalech.

Použití: Do vany s vodou o teplotě 36-38 °C přilijte cca 100 mililitrů koupele a promíchejte. Pro dosažení nejlepších účinků ve vodě relaxujte alespoň 20 minut.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Avena Sativa Extract, Fagopyrum Esculentum Extract1), Arctium Lappa Extract, Juglans Regia Leaf Extract, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate

1) Organic agriculture

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: Naturfyt - Bio s.r.o., Beskydská 1301/2, 79001 Jeseník Česká republika, www.naturfyt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?