Kiss My Face Corp. Koupel dětská, pomeranč 354 ml

Kiss My Face Corp. Koupel dětská, pomeranč 354 ml

Dětská pěna do koupele a sprchový gel v jednom udělá z dětské koupele tu největší zábavu. Jemná dětská koupel s přírodními složkami obsahuje směs ovocných extraktů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětská pěna do koupele a sprchový gel v jednom Kiss My Face Corp. udělá z dětské koupele tu největší zábavu. Z hry na schovávanou nebo na mořské víly v bohaté pěně, vonící sladkými pomeranči, bude nadšené každé malé dítě. A když není času nazbyt, pohodlně ji lze použít na mytí jako sprchový gel. 

Jemná a vydatně pěnící dětská koupel s přírodními složkami nebo jemně čisticí sprchový gel pro tu nejcitlivější pokožku obsahuje směs ovocných extraktů, gel z Aloe vera a výtažek z heřmánku.

Gel z Aloe vera obsahuje vitaminy A, C a E. Hydratuje, uklidňuje a dodává pokožce výživu. Extrakt z pravého heřmánku zklidňuje rozvířenou dětskou mysl, usnadňuje ukládání do postýlek a samotné usínání. Pomerančový ovocný extrakt si pro jeho vůni připomínající bonbony zvolily samotné děti.

Použití: Jako pěnu do koupele dávkujte pod tekoucí vodu. K mytí pod sprchou naneste na pokožku pomocí dlaně, či žínky. Namydlete a důkladně spláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Koupel / Petra 6. 9. 2014 14:23

Voňavá koupel, byla rychle pryč, takže asi dětem vyhovuje :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?