Martina Gebhardt Koupel pro nohy, Baobab 300 g

Martina Gebhardt Koupel pro nohy, Baobab 300 g

Solná koupel pro unavené nohy Baobab osvěžuje bolavá chodidla, ulevuje od bolesti a současně působí lehce deodoračně. Obsažené rostlinné výtažky a oleje eliminují nadměrné pocení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Solná koupel pro unavené nohy Martina Gebhardt Baobab osvěžuje bolavá chodidla, ulevuje od bolesti a současně působí lehce deodoračně. Obsažené rostlinné výtažky a oleje eliminují nadměrné pocení, pokožku lehce tonizují, a zlepšují tak její prokrvení. Nohy i chodidla jsou osvěžené a získávají pocit lehkosti.

Mořská sůl společně s bylinnými výtažky a oleji skvěle uvolní bolavé oteklé nohy a dopřeje jim potřebnou péči po dlouhém namáhavém dni. Extrakty z baobabu společně se šalvějí a mořskými řasami působí mírně antibakteriálně, pokožku chodidel lehce myjí a současně léčí případné kožní mykózy. Kromě toho rostlinné látky nohy osvěžují, zlepšují prokrvení pokožky, a tím pádem eliminují otoky i nepříjemné pnutí.

Esenciální oleje ze šalvěje a myrty působí jako účinný přírodní deodorant, který šetrně avšak spolehlivě eliminuje nepříjemný tělesný zápach i výskyt bakterií. Solná koupel nejenom že unavená chodidla osvěží, ale také je příjemně provoní a zamezí jejich nadměrnému pocení.

Použití: 1 - 2 polévkové lžíce soli rozpusťte v teplé vodě a dopřejte si koupel chodidel a nohou alespoň po dobu 10 minut.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Maris Sal, Adansonia Digitata Leaf Extract1), Salvia Officinalis Extract2), Loess, Algae1), Spagyrische Essence Adansonia Digitata Leaf Extract1), Salvia Officinalis Oil2), Myrtus CommunisLeaf Oil2), Aroma1), Linalool3), Limonene3)

1) Organic agriculture, 2) Demeter, 3) Natural essential oils

Možné alergeny: Salvia Officinalis Oil, Myrtus CommunisLeaf Oil, Linalool, Limonene

Konzistence: sypká

Obal: skleněný

Produktové řady: Martina Gebhardt Baobab

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?