Logona Koupel uklidňující, měsíček, Baby 200 ml

Logona Koupel uklidňující, měsíček, Baby 200 ml

Baby uklidňující koupel měsíček obsahuje jemné mycí substance rostlinného původu, které citlivou dětskou pokožku šetrně a jemně čistí, aniž by ji vysušovaly nebo dokonce dráždily.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Logona baby uklidňující koupel měsíček obsahuje jemné mycí substance rostlinného původu, které citlivou dětskou pokožku šetrně a jemně čistí, aniž by ji vysušovaly nebo dokonce dráždily. Díky vyváženému složení a cenným přírodním ingrediencím je pokožka po použití koupele zklidněná a dokonale vyživená.

Šťáva z Aloe vera vyniká svými regeneračními a hojivými účinky a uzamyká v pokožce tolik potřebnou hydrataci. Heřmánek výborně čistí pleť a zklidňuje, stejně jako aloe vera, případné podráždění a kromě toho má také protizánětlivé, hojivé a dezinfekční účinky. Měsíček je zase ideálním prostředkem ke zjemnění, zvláčnění a celkovému posílení pokožky, navíc dokáže zklidnit i podrážděnou, případně ekzematickou pokožku a účinně ji chrání před bakteriemi. Je také výborným pomocníkem při opruzeninách.

Použití: Přidejte asi 20 ml do tekoucí vody a vytvořte tak pečující lázeň.

Ostatní kategorie: Umývání miminek a dětí

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?