Klar Koupelnový čistič 500 ml

Klar Koupelnový čistič 500 ml

  • Značka: Klar
  • Balení: 500 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 95 Kč

Čistič koupelen s rozprašovačem Klar s obsahem kyseliny citronové účinně odstraní vodní kámen, ale také mastnotu, rez a nečistoty od pečujících přípravků. Obsažená kyselina spolehlivě rozpustí usazené nečistoty a dodá povrchu lesk i hygienickou čistotu.

Obsažené rostlinné tenzidy v kombinaci s kyselinou citronovou účinně naruší nečistoty, které pak snadno bez zbytečného drhnutí setřete či spláchnete vodou. Čistič je díky jednoduchému přírodnímu složení mimořádně účinný, ale také šetrný ke zdraví i životnímu prostředí. Neobsahuje žádné přidané dráždivé chemikálie, takže jej mohou bez obav používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Aplikujte na znečištěnou plochu a nechte alespoň 10 minut působit. Poté opláchněte čistou vodou nebo setřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Obsažená kyselina citronová má odvápňovací efekt, proto se vyvarujte kontaktu s mramorem, alabastrem, betonem a umělým kamenem. Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Citric Acid, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Xantan Gum

Možné alergeny: Citric Acid

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Čistič na koupelny

Čistič na koupelny s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez.