Bomb Cosmetics Koupelová krémová tyčinka s ovocem  

Bomb Cosmetics Koupelová krémová tyčinka s ovocem  

Osvěžte se koupelí s tímto malinovým blokem plným pravého ovoce, čokolády a čistých esenciálních olejů. Sladké gurmánské tóny zralých malin, svůdných borůvek a letních ostružin spolu s jemnými zelenými lístky v dokonalé souhře na krémovém vanilkovém bloku s jemným karamelem.vhodné pro: smyslnou koupelkonzistence: tuhápoužití: Odlomte malý kousek krémového bloku a vhoďte jej do teplé lázně. Jemně z

Osvěžte se koupelí s tímto malinovým blokem plným pravého ovoce, čokolády a čistých esenciálních olejů. Sladké gurmánské tóny zralých malin, svůdných borůvek a letních ostružin spolu s jemnými zelenými lístky v dokonalé souhře na krémovém vanilkovém bloku s jemným karamelem.

vhodné pro: smyslnou koupel
konzistence: tuhá

použití: Odlomte malý kousek krémového bloku a vhoďte jej do teplé lázně. Jemně zašumí a po rozpuštění zanechá Vaši pleť díky kakaovému a bambuckému máslu jemnou a krémovou. Esenciální oleje dodají Vaší koupeli tu správnou vůni. Blok Vám vystačí až na 5 koupelí.
složení: kakové máslo, bambucké máslo, extrakty z bylin a ovoce

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: