Lavera Koupelová sůl levandule a aloe vera, Body Spa 80 g

Lavera Koupelová sůl levandule a aloe vera, Body Spa 80 g

Uklidňující vůně levandule pomáhá uvolnit mysl a odplavit každodenní starosti. Pečlivě vybraný poměr krystalků vzácné Fleur de Sal a hrubě zrnité mořské soli účinně čistí pokožku a otevírá póry.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Uklidňující vůně levandule v koupelové soli Lavera pomáhá uvolnit a zklidnit mysl a odplavit každodenní starosti. Pečlivě vybraný poměr lehounkých krystalků vzácné Fleur de Sal a hrubě zrnité mořské soli účinně čistí pokožku a otevírá póry. Díky tomu zajišťuje pleti lepší vstřebatelnost dalších účinných látek, které jsou v koupelové soli obsaženy. Po koupeli je pokožka krásně vyživená a sametově hladká.

Fleur de Sal je vzácná mořská sůl, která se tvoří na hladině moře při speciálních povětrnostních podmínkách. Její krystalky ve tvaru květů se formují  v tenké a křehké vrstvě připomínající led. Je ručně a šetrně sbírána, nedochází tak k jejímu znečištění a znehodnocení. Kromě skvělé čisticí a detoxikační schopnosti je pokožce prospěšná také vysokým obsahem minerálních látek a stopových prvků.

Koupelová sůl dále obsahuje kombinaci organických, za studena lisovaných olejů a bambucké máslo. Tyto přírodní rostlinné látky mají skvělé promašťující, hydratační a vyživující vlastnosti. Dopřávají pokožce regeneraci díky obsahu nenasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné pro správnou funkci pleťových buněk. Pomáhají obnovovat hydrolipidový ochranný kožní film, který chrání pokožku před přesušováním a škodlivými vnějšími vlivy. Obsažená šťáva z Aloe vera potom pokožce zajistí dostatečnou hydrataci a zklidnění.

Dopřejte si odpočinek

Každý z nás si zaslouží na chvíli se zastavit a vychutnat si vzácné chvilky relaxace. Ať už za sebou máte náročný pracovní či školní den či velký fyzický výkon, koupelová sůl Lavera vám přinese dokonalé uvolnění a pomůže vám zapomenout na starosti všedních dní pomocí lahodných vůní s aromaterapeutickými účinky, které probudí všechny vaše smysly.

Relaxační vůně

Koupelová sůl Lavera Levandule a Aloe vera působí uklidňujícím dojmem a může vás snadno ukolébat a připravit ke kvalitnímu spánku. Bylinné aroma levandule podporuje celkové zklidnění a relaxaci a Aloe vera revitalizuje vaše tělo i mysl. Tato koupelová sůl dokáže odplavit stres, přemíru starostí i trému a pomůže vám užít si chvilky klidu.

Cenné ingredience

Koupelová sůl Lavera obsahuje vzácnou "Fleur de Sal", sůl, která se tvoří jen za speciálních povětrnostních podmínek na hladině moří a má zcela unikátní tvar krystalů, jež se rozprostírají po mořské hladině jako tenká vrstva jemného ledu. Fleur de Sal má navíc vysoký obsah minerálních látek a je mimořádně prospěšná pro kvalitu pokožky. 

Balzám pro tělo i mysl

Fleur de Sal je sůl, se kterou je zacházeno skutečně opatrně, je sbírána ručně a za šetrných podmínek, aby nedocházelo k jejímu znehodnocení. Tuto vzácnou sůl doplňuje mořská hrubozrnná sůl, která pomáhá detoxikovat pokožku a podporovat vylučování škodlivých látek. Bambucké máslo, výtažek z Aloe vera a rostlinné oleje pak dodávají pokožce výživu a udržují ji dokonale jemnou.

Použití: Obsah sáčku nasypejte do tekoucí vody o teplotě 36-38 °C. Relaxační koupel si užívejte alespoň po dobu 10-20 minut.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?