Les Fleurs de Bach Koupelová sůl zklidňující, Présences de Bach 300 g

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl zklidňující, Présences de Bach 300 g

  • Bez DPH 489 Kč

Zklidňující koupelová sůl Présences de Bach přináší do vaší koupelny chvilky harmonie a uvolnění. Bachovy esence působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační rituál.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zklidňující koupelová sůl Présences de Bach od firmy Les Fleurs de Bach přináší do vaší koupelny chvilky opravdové harmonie a uvolnění. Bachovy esence působí blahodárně na celý organismus a běžnou lázeň tak promění v relaxační rituál. Koupel je výborná po obzvláště náročném dni, kdy si jeho průběh neustále přehráváte v hlavě a vaše myšlenky vám nedají spát.

Bachovy květové esence vás příjemně uklidní a naladí na hluboký a nerušený spánek, při kterém naberete dostatek sil do dalšího dne. Plamének podporuje koncentraci a zlepšuje paměť. Šípková růže motivuje v rozhodnutí pro pozitivní životní změnu. Zimolez je vynikající esencí pro ty, kdo se neustále vrací k minulosti a neumí se od ní odpoutat.

Borovice zmírňuje neopodstatněné pocity viny a povzbuzuje k pozitivnějšímu přijetí sebe sama. Dub je vhodný pro všechny workoholiky, kteří nepřestávají pracovat i přesto, že je síly opouští a tělo jim dává všemožná znamení, aby trochu zpomalili. Jabloň pomáhá posílit sebevědomí a zbavit se pocitů méněcennosti.

Příprava: Přisypejte koupelovou sůl pod proud tekoucí vody při přípravě lázně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Alcohol, Aqua (Water), Verbena Officinalis Flower Extract, Clematis Vitalba Flower Extract, Rosa Canina Flower Extract, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Malus Sylvestris Flower Extract, Pinus Sylvestris Flower Extract, Quercus Robur Bark Flower Extract , Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Citral, Alpha Isomethyl Ionone

Možné alergeny: Parfum (Fragrance), Alcohol, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Citral, Alpha Isomethyl Ionone

Konzistence: sypká

Obal: skleněný

Produktové řady: Les Fleurs de Bach Présences

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?