Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl zklidňující, Présences de Bach 300 g

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl zklidňující, Présences de Bach 300 g

Skladem na pobočce

Zklidňující koupelová sůl Présences de Bach přináší do vaší koupelny chvilky harmonie a uvolnění. Bachovy esence působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační rituál.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující koupelová sůl Présences de Bach od firmy Les Fleurs de Bach přináší do vaší koupelny chvilky opravdové harmonie a uvolnění. Bachovy esence působí blahodárně na celý organismus a běžnou lázeň tak promění v relaxační rituál. Koupel je výborná po obzvláště náročném dni, kdy si jeho průběh neustále přehráváte v hlavě a vaše myšlenky vám nedají spát.

Bachovy květové esence vás příjemně uklidní a naladí na hluboký a nerušený spánek, při kterém naberete dostatek sil do dalšího dne. Plamének podporuje koncentraci a zlepšuje paměť. Šípková růže motivuje v rozhodnutí pro pozitivní životní změnu. Zimolez je vynikající esencí pro ty, kdo se neustále vrací k minulosti a neumí se od ní odpoutat.

Borovice zmírňuje neopodstatněné pocity viny a povzbuzuje k pozitivnějšímu přijetí sebe sama. Dub je vhodný pro všechny workoholiky, kteří nepřestávají pracovat i přesto, že je síly opouští a tělo jim dává všemožná znamení, aby trochu zpomalili. Jabloň pomáhá posílit sebevědomí a zbavit se pocitů méněcennosti.

Příprava: Přisypejte koupelovou sůl pod proud tekoucí vody při přípravě lázně.

Ostatní kategorie: Koupelové soli, Přípravky do koupele

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles , 75017, Paříž, Francie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?