Lavera Koupelový olej divoká růže, Body Spa 100 ml

Lavera Koupelový olej divoká růže, Body Spa 100 ml

Dopřejte si uvolňující a relaxační koupel s olejem do koupele. Vůně okvětních lístků divoké bio růže uklidňuje podrážděnou mysl a odplavuje každodenní starosti. Směs kvalitních olejů zase pečuje o pokožku těla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dopřejte si uvolňující a relaxační koupel s olejem do koupele Lavera Body Spa. Vůně okvětních lístků divoké bio růže uklidňuje podrážděnou mysl a odplavuje každodenní starosti. Směs kvalitních rostlinných a za studena lisovaných olejů zase pečuje o výživu pokožky celého těla. Horká voda v koupeli otevírá pleťové póry a zlepšuje tak vstřebávání výživných látek z obsažených olejů.

Kombinace jojobového, olivového a mandlového oleje je vynikající především pro suchou pokožku, kterou hydratuje a pořádně promašťuje. Pleti dodává nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a další antioxidační látky, které jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky a jejich nedostatek je na první pohled viditelný i na jejím vzhledu.

Výtažek z šípkové růže uklidňuje, zmírňuje začervenání a sjednocuje barevný odstín pokožky. Regeneruje a navrací pleti mladistvý a svěží vzhled. Růže je symbolem ženskosti a v aromaterapii se proto používá zejména pro harmonizaci ženské psychiky, získání zdravého sebevědomí a zmírnění nervového vypětí a úzkostlivých stavů.

Použití: Vlijte 4 - 5 uzávěrů do tekoucí vody o teplotě 32 - 38 °C. Před použitím protřepejte.

Tip: Olej lze také použít jako sprchový olej. Malé množství naneste na vlhkou pokožku, nechte krátce působit a poté osprchujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?