Lavera Koupelový olej pomeranč a rakytník, Body Spa 100 ml

Lavera Koupelový olej pomeranč a rakytník, Body Spa 100 ml

Užijte si povzbuzující koupel s koupelovým olejem Lavera Body Spa. Šťavnatá vůně pomeranče a rakytníku dodává energii a zlepšuje náladu. Směs kvalitních panenských olejů zase rozmazluje pokožku celého těla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Užijte si povzbuzující koupel s koupelovým olejem Lavera Body Spa. Šťavnatá vůně pomeranče a rakytníku dodává energii a zlepšuje náladu. Směs kvalitních panenských olejů zase rozmazluje pokožku celého těla.  Horká voda v koupeli otevírá pleťové póry a zlepšuje tak vstřebávání výživných látek z obsažených olejů.

Kombinace jojobového, olivového a mandlového oleje je vynikající především pro suchou pokožku, kterou hydratuje a pořádně promašťuje. Pleti dodává nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a další antioxidační látky, které jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky a jejich nedostatek je na první pohled viditelný i na jejím vzhledu.

Výtažek z rakytníku řešetlákového je bohatý především na vitaminy C a E, které mají výborné regenerační účinky. Napomáhají obnově kožních buněk a eliminují první příznaky stárnutí. Citrusová vůně pomeranče se v aromaterapii používá k povzbuzení, osvěžení, uvolnění a zmírnění depresivních stavů.

Použití: Vlijte 4 - 5 uzávěrů do tekoucí vody o teplotě 32 - 38 °C. Před použitím protřepejte.

Tip: Olej lze také použít jako sprchový olej. Malé množství naneste na vlhkou pokožku, nechte krátce působit a poté osprchujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?