Ayurlabs India Koupelový prášek ayurvédský, Mysteribath 100 g

Ayurlabs India Koupelový prášek ayurvédský, Mysteribath 100 g

  • Značka: Ayurlabs India
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tato směs vychází ze starodávného ájurvédského receptu. Pravidelné masáže minerálním práškem obsahujícím byliny, namleté kořeny rostlin, minerály oddalují stárnutí, osvěžují pokožku a svalstvo, podporují krevní oběh a vylučování odpadních látek. Mysteribath obsahuje pečlivě vybrané byliny a minerální jíl z řek a jezer v oblasti panenských lesů obsahují mnoho minerálů a jsou důmyslně smíchány na zá

Tato směs vychází ze starodávného ájurvédského receptu. Pravidelné masáže minerálním práškem obsahujícím byliny, namleté kořeny rostlin, minerály oddalují stárnutí, osvěžují pokožku a svalstvo, podporují krevní oběh a vylučování odpadních látek. Mysteribath obsahuje pečlivě vybrané byliny a minerální jíl z řek a jezer v oblasti panenských lesů obsahují mnoho minerálů a jsou důmyslně smíchány na základě starodávného receptu.

Mysteribath čistí kožní póry, podporuje vylučování toxinů, odstraňuje únavu, podporuje krevní oběh a regeneruje organismus. Je vhodný pro citlivější a jemnější pokožku nebo u přecitlivělosti na mýdla. Pravidelné koupele a masáž s minerálním práškem Mysteribath udržuje pokožku svěží a vláčnou, celkově zklidňuje a přináší pocit svěžesti a uvolnění.

Dále vhodné použití jako šampón, po holení, po sportu, jako obličejová maska, před make-upem, pro klidný spánek, u bolestí zad, u bolestí hlavy, nachlazení, na kožní afekce a na zhrubělé paty a chodidla. Přípravek lze použít v lázních, fitcentrech, přírodních a léčebných centrech pro důkladnou očistu.

Pro denní koupel:
1. Dvě lžičky (přibližně 10 g) Mysteribath rozmíchejte v malé misce s trochou vody nebo mléka na kašičku nebo pastu. 2. Naneste na mokré tělo od hlavy až k nohám. 3. Nanášejte 1-2 minuty, zejména na čelo, víčka, krk, hrudník, žaludek (ve směru hodinových ručiček), genitálie, páteř, klouby a jiné postižené místa. Pokud pasta již schne během nanášení, pokapejte vodou a pokračujte. 4. Omyjte se jen vodou, bez mýdla, opláchněte sprchou a utřete se osuškou.

Masáž
Postupujte jako u koupele, ale tělo masírujte 6-10 minut větším množstvím prášku. Koupele a masáže odstraňují únavu, navozují pocit svěžesti, vyživují kožní buňky a tkáně, pdoproují vznik svěží pokožky.

Ingredients: Curcuma Aromatica 5.4%, Hedychium Spicatum 0.5%, Achoras Calumas 2%, Embelia Ribes 0.5%, Embelic Myrobalans 1%, Myrobalan Bellerica 0.8%, Pistacia intagrirriwa 0.7%, Caesalpinia Bondecella 1%, Taxus Bacata 2%, Berperis Aristata 1%, Cyprus Rotundous 5.3%, Aloe barbadebse 0.2%

Mysteribath je 100% přírodní ájurvédská kosmetika bez konzervantů. Jen pro vnější použití.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, normální pleť

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka

Typy vlasů: normální vlasy

Výrobce: AyurLabs, 32 Lally Tollendal Street, 605 001 Pondicherry Indie, www.ayurlabsindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: