Yarrah Kousky kuřecí pro psy 820 g

Yarrah Kousky kuřecí pro psy 820 g

Kousky kuřecí pro psy jsou kompletním plnohodnotným krmivem a jsou vyrobené z dobře stravitelných surovin. Obsahují řadu vitaminů a minerálů pro zdravou pokožku a srst, vitalitu a odolnost organismu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kousky kuřecí pro psy Yarrah jsou kompletním plnohodnotným krmivem a jsou vyrobené z dobře stravitelných surovin. Jedná se o šťavnaté knedlíčky z kuřecího masa v lahodné omáčce a obsahují řadu vitaminů a minerálů pro zdravou pokožku a srstvitalitu odolnost organismu.

Hodí se pro aktivní psy středních a velkých plemen, pro méně aktivní psy malých plemen a pro štěňata přecházející na pevnou stravu. Obsahuje 37 % masa (z toho minimálně 31 % kuřecího) a vedlejších masných produktů z kontrolovaného biochovu, pšenici z biologického zemědělství, vitamíny a minerály.

Yarrah je špičkové holandské krmivo pro psy a kočky a suroviny pro jeho výrobu pocházejí z ekologického zemědělství. Krmivo je zvířaty dobře snášeno, a proto jej odborníci doporučují i zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou či při potravinových alergiích.

Skladování: Konzervu skladujte v suchu a chladu. Otevřenou konzervu uchovávejte v ledničce.

Dávkování: Tabulka s hodnotami doporučených denních dávek pro různě velké psy je uvedena na obale. Individuální potřeba vašeho psa se může lišit v závislosti na věku a aktivitě. Podávejte při pokojové teplotě.

Upozornění: Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Zvířata: psi

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vlhkost (81 %) , Tuk (5 %) , Sacharidy (3,6 %) , Popel (2 %) , Vláknina (0,4 %) , Vápník (0,3 %) , Draslík (0,3 %) , Fosfor (0,25 %) , Sodík (0,2 %) , Hořčík (0,02 %) , Železo, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamín E

Konzistence: pevná

Obal: kovový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: