I+M Naturkosmetik Krém 24 hodinový Wild Life 50 ml

I+M Naturkosmetik Krém 24 hodinový Wild Life 50 ml

Hydratační krém Age Protect Wild Life intenzivně pečuje o potřeby mužské pokožky, skvěle ji hydratuje a podporuje přirozené regenerační procesy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

24 hodinový hydratační krém Age Protect I+M Naturkosmetik Wild Life intenzivně pečuje o potřeby mužské pokožky, skvěle ji hydratuje a podporuje přirozené regenerační procesy. Spojení rostlinných olejů, másel a výtažků dodává pleti množství potřebných živin a vitaminů, které zanechávají pokožku vláčnou, pružnou a ochráněnou před známkami předčasného stárnutí.

Pečující hydratační krém chrání mužskou pokožku díky spojení rostlinných olejů z jojoby, sezamu a také arganu. Všechny tyto oleje jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxodantů, které v pokožce uzamykají hydrataci, udržují ji pružnou, jemnou a zdravou na pohled.

O zvýšenou péči se postará bambucké máslo, na pleti tvoří lehký ochranný film bránící pokožku před dehydratací a podrážděním. Extrakty z arniky působí skvěle regeneračně a hojivě, zatímco vilín viržinský chrání pleť před vznikem drobných zánětů. Pečující krém je bohatý na množství vitaminů a antioxidantů, pleť posiluje a podporuje její přirozené regenerační procesy.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou suchou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?