Eubiona Krém denní aloe vera, Face 50 ml

Eubiona Krém denní aloe vera, Face 50 ml

Denní krém s Aloe vera a výtažkem z granátového jablka poskytuje pleti intenzivní hydratační péči, zlepšuje elasticitu a chrání před nepříznivými vlivy. Pleť zanechá sametově jemnou a hebkou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Denní krém Eubiona s Aloe vera a výtažkem z granátového jablka poskytuje pleti intenzivní hydratační péči, zlepšuje její elasticitu a chrání ji před nepříznivými vlivy. Pleť zanechá sametově jemnou, hebkou a prozářenou.

Gel z Aloe vera zajišťuje hydrataci a zároveň lehce detoxikuje a dezinfikuje pokožku. Zabraňuje šíření bakterií a virů, a je tak nápomocný jako prevence různých kožních onemocnění. Má klidnící a chladicí účinky a pomáhá zmírňovat pocity svědění.

O výživné účinky krému se starají obsažený kvalitní za studena lisovaný bio jojobový olej a bambucké máslo. Jojobový olej je charakteristický tím, že jeho struktura je velmi podobná přirozenému kožnímu mazu. Proto jej pokožka velmi dobře vstřebává a hospodaří s ním podle potřeby, takže může být nápomocný pro normalizaci rychle se mastící nebo naopak příliš suché pleti. Bambucké máslo obnovuje na pokožce ochranný kožní film a zabraňuje ztrátám hydratace.

Ovocný výtažek z granátového jablka je bohatý na alfa hydroxylové kyseliny, které jsou účinnými antioxidačními látkami. Pomáhají chránit buňky před oxidací tím, že absorbují nebo ničí volné radikály. Zároveň dokáží stabilizovat stav kolagenu a elastinu. Tyto buněčné složky jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky.

Použití: Naneste 1-2krát denně tenkou vrstvu na pokožku a jemně vmasírujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?