Argital Krém na akné a vaginální krém s niaouli 75 ml

Argital Krém na akné a vaginální krém s niaouli 75 ml

  • Bez DPH 430 Kč

Antibakteriální krém na akné je díky svým léčivým a hojivým vlastnostem výborným pomocníkem i při gynekologických problémech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Antibakteriální krém na akné Argital je díky svým léčivým a hojivým vlastnostem a jednoduchému přírodnímu složení výborným pomocníkem i při gynekologických problémech. Obsažené antibakteriální a antimykotické oleje působí proti zánětům, pokožku i vaginální sliznici zklidňují a mírní případné podráždění i svědění.

Složení krému je bohaté na antibakteriální a antimykotické oleje a výtažky, které aktivně bojují proti zánětům a podráždění. Esenciální olej z niaouli, příbuzného tea tree, má výborné osvěžující účinky na pokožku obličeje, celého těla i intimních oblastí. Olej působí jako přírodní antibiotikum, léčí záněty a brání jejich dalšímu rozšíření.

Stejně tak působí oleje z borovice, levandule, rozmarýnu, tymiánu, šalvěje, eukalyptu, jalovce a mnohých dalších. Tyto bylinky se svými účinky vzájemně doplňují, zklidňují podrážděnou pokožku a napomáhají její regeneraci. Levandulový olej v kombinaci se zeleným jílem aknetickou pokožku čistí, stabilizuje funkci mazových žláz a zanechává tak pleť čistější a matnější.

Krém s olejem z niaouli má díky kvalitnímu přírodnímu složení široké využití jak pro mastnou problematickou pokožku, tak i pro léčbu vaginálních mykóz či urogenitálních infekcí.

Použití: Malé množství krému aplikujte lokálně ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku problematických partií. Krém také můžete použít při gynekologických obtížích jako externí vaginální krém. V tomto případě aplikujte podle potřeby až 3x denně, dokud potíže neodezní. Nezavádějte do pochvy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?