Weleda Krém na holení, Poškozený obal 75 ml

Weleda Krém na holení, Poškozený obal 75 ml

Weleda Krém na holení, Poškozený obal 75 ml

Značka: Weleda
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Krém na holení pečuje o pokožku během holení a zároveň napomáhá hladkému oholení tváře. Krém umožňuje důkladné, a přitom šetrné oholení, aniž by došlo k podráždění pokožky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Krém na holení Weleda Men pečuje o pokožku během holení a zároveň napomáhá hladkému oholení tváře. Krém na holení tak umožňuje důkladné, a přitom šetrné oholení, aniž by došlo k podráždění pokožky.

Šetrné mýdlo na bázi rostlinných olejů je jemné a šetrné k pokožce a zároveň dodává pleti potřebné výživné látky. Nemusíte se tak bát podrážděné přesušené pleti. Naopak o cílené zjemnění pleti se postará výtažek z violky trojbarevné a kozí mléko.

Krém na holení Weleda díky kombinaci výživných výtažků a jemných rostlinných olejů pokožku vyživuje, zjemňuje a zanechává ji zdravou.

Perfektní oholení

Krém na holení  s přírodními složkami Weleda nabízí mužské pokožce péči a zároveň usnadňuje holení díky svému složení a příjemné konzistenci. Tento krém na holení je vhodný pro každodenní používání a pro všechny typy pokožky. Krém na holení usnadňuje klouzání žiletky po pokožce, čímž zaručí dokonalý výsledek a zároveň pleti dodává šetrnou péči.

Pro hladkou pokožku

Výhodou krému na holení je právě jeho konzistence, která rovnoměrně obalí všechny vousy a podpoří přilnutí žiletky k pleti. Tak dojde k nejlepšímu oholení a výsledek bude skutečně hladký. Krém navíc pokožku nijak nezatěžuje, neucpává póry a nechává pleť dýchat. S použitím tohoto krému na holení bude váš každodenní rituál mnohem snadnější a rychlejší.

Péče z přírody

Krém na holení Weleda navíc obsahuje množství přírodních výtažků, které o vaši pleť pečují právě již během holení. Výtažek ze sladkých mandlí podporuje regeneraci pokožky, tlumí podráždění a dodává pleti výživu. Extrakt z violky pak pleť zklidňuje a zmírňuje její zarudnutí. Složení na bázi zmýdelněných rostlinných olejů je maximálně šetrné k pleti a nezpůsobuje podráždění.

Použití: Na navlhčenou pokožku obličeje naneste Krém na holení a lehce napěňte. Po oholení vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Značka přírodní kosmetiky Weleda byla založena na antroposofických principech Rudolfa Steinera a v současné době je největším výrobcem přírodní kosmetiky i produktů přírodní medicíny.

Ostatní kategorie: Přípravky na holení pro muže

Produktové řady: Weleda Men

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Složení:

Voda, Sodné mýdlo z olivového oleje, Citronelol1, Linalool1, Limonen1, Alkohol, Křemičitan sodný, Síran hořečnatý, Sodné mýdlo z kokosového oleje, Kozí mléko, Draselné mýdlo z kyseliny stearové, Extrakt z mandlí, Výtažek z violky trojbarevné, Parfém1, Sodné mýdlo z kyseliny stearové, Draselné mýdlo z kokosového oleje, Draselné mýdlo z olivového oleje, Glycerin, Geraniol1 Aqua, Potassium Stearate, Glycerin, Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Sodium Stearate, Parfum1, Viola Tricolor Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Caprae Lac, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Silicate, Magnesium Sulfate, Alcohol, Limonene1, Linalool1, Citronellol1, Geraniol1
1
Přirozená součást esenciálního oleje
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Voda, Sodné mýdlo z olivového oleje, Citronelol1, Linalool1, Limonen1, Alkohol, Křemičitan sodný, Síran hořečnatý, Sodné mýdlo z kokosového oleje, Kozí mléko, Draselné mýdlo z kyseliny stearové, Extrakt z mandlí, Výtažek z violky trojbarevné, Parfém1, Sodné mýdlo z kyseliny stearové, Draselné mýdlo z kokosového oleje, Draselné mýdlo z olivového oleje, Glycerin, Geraniol1

Aqua, Potassium Stearate, Glycerin, Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Sodium Stearate, Parfum1, Viola Tricolor Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Caprae Lac, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Silicate, Magnesium Sulfate, Alcohol, Limonene1, Linalool1, Citronellol1, Geraniol1
1
Přirozená součást esenciálního oleje
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.