Sportique Krém na namáhané ruce 75 ml

Sportmen's Friend All Around Heavy Duty Hand Balm

Sportique Krém na namáhané ruce 75 ml

Sportmen's Friend All Around Heavy Duty Hand Balm

  • Bez DPH 198 Kč

Krém na namáhané ruce intenzivně pečuje o suchou dehydratovanou pokožku rukou i kůži na loktech, kolenech či patách. Hutné složení bez vody pokožku skvěle zjemňuje a zaceluje drobné prasklinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém na namáhané ruce Sportique intenzivně pečuje o suchou dehydratovanou pokožku rukou, ale i popraskanou kůži na loktech, kolenech či patách. Hutné výživné složení bez vody pokožku skvěle zjemňuje, zaceluje drobné prasklinky a eliminuje výskyt suché hrubé kůže i mozolů.

Výživný krém využívá hutného bambuckého másla, které aktivně zvláčňuje suchou popraskanou kůži na rukou i kdekoliv jinde na těle, uzamyká v ní hydrataci a zároveň mírní nepříjemné pnutí i svědění pokožky. Bambucké máslo společně s oleji z oliv, hroznů, mandlí a včelím voskem vytvoří na pokožce lehký ochranný film, který ruce ochrání před vysušením i nepříznivými vnějšími vlivy.

Složení je navíc obohaceno o esenciální olej z rozmarýnu, který působí přirozeně protizánětlivě a antisepticky, léčí drobné záněty, záděry a mírní podráždění. Krém na namáhané ruce i jiné partie těla intenzivně zjemňuje suchou hrubou kůži, vyživuje ji a chrání před opětovným poškozením i dehydratací.

Použití: Malé množství krému rozpusťte v dlaních a vetřete do pokožky. Nechte vstřebat. Používejte podle potřeby několikrát denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?