Faran Krém na ruce Camel Milk, Anti-Age 75 ml

Faran Krém na ruce Camel Milk, Anti-Age 75 ml

  • Značka: Faran
  • Balení: 75 ml
  • Produktová řada: Faran Care Line
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

0% vody, 100% účinných aktivních látekExotický extrémně výživný krém na ruce vhodný pro citlivou a suchou pleť, obohacený velbloudím mlékem, které do hloubky vyživuje pokožku a regeneruje ji. Zklidňuje a preventivně působí proti vráskám a suchosti kůže.Vhodné pro: náročnou a namáhanou pokožku rukou.Inci: Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Camel Milk, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Glycerin, Cocos Nu

0% vody, 100% účinných aktivních látek

Exotický extrémně výživný krém na ruce vhodný pro citlivou a suchou pleť, obohacený velbloudím mlékem, které do hloubky vyživuje pokožku a regeneruje ji. Zklidňuje a preventivně působí proti vráskám a suchosti kůže.
Vhodné pro: náročnou a namáhanou pokožku rukou.

Inci: Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Camel Milk, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil*, Cera Alba*, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Cetearyl Glucoside, Parfum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil, Glyceryl Caprylate ,Salvia Sclarea (Clary) Oil, Calendula Officinalis Flower Extract*, Geraniol, Citronellol,Linalool,Limonene.
100% přírodní složení. 78% ingrediencí v bio kvalitě.
ECOCERT ORG LOGO

Velbloudí mléko k mnoha účelům odedávna používali především beduíni. Jejich ženy si jím omývali obličej a jejich pleť bývala s ohledem na nelichotivé pouštní podmínky překvapivě pevná, pružná a mladistvá. Proto se toto mléko stalo objektem zájmu různých kosmetických firem. Ve srovnání s kravským mlékem obsahuje mnohem více tuků a bílkovin. Z mastných nenasycených kyselin obsahuje především kyselinu alfa-hydroxylovou, která zlepšuje tonus pleti a tím vyhlazuje vrásky. Je v něm trojnásobné množství vitaminu C než v kravském mléce a prý až desetinásobek železa, dále obsahuje značné množství vápníku, vitamíny skupiny B, draslík atd. Jsou mu přiznávány antibakteriální účinky, je hypoalergenní, doporučuje se při lupénce a rakovině kůže. Důvodem pro jeho bohatší složení ve srovnání s jinými mléky je údajně skutečnost, že velbloudi žijí ve velice drsných životních podmínkách. Je velmi podobné mateřskému mléku, avšak s mnohem vyšší koncentrací vitamínů a dalších živin.

Filozofie značky:
Naše podstata je heslo "Držet se své cesty". Respekt k naší životní cestě vyjadřuje, kdo jsme, v co věříme a co nás vede ve všech našich rozhodnutích. Tuto cestu ctíme v každém kroku. Zahrnuje respekt k nám samotným, k produktům, které vyrábíme, přírodě, našim zaměstnancům i zákazníkům. Pracujeme a tvoříme s výhledem na dlouhodobý horizont. Neseme zodpovědnost za naše volby a jsme si vědomi, že naše dnešní rozhodnutí ovlivní budoucnost nejen nás ale i našeho okolí.Zamýšlíme jít přirozenou cestou a umožňujeme věcem, aby se děly tak, jak mají. Vše potřebuje svůj čas, ne spěch.

Naše vize je "Dokonalá vyváženost". Prostřednictvím našich produkty nabízímelidem šanci léčit své problémy přirozeně, při zachování vyváženéhovztahu k zemi a životnímu prostředí. Zavázali jsme se k vytvoření zdravého, obohacujícího a rozmazlujícího zážitku, který lidem dovolí vychutnat si pocit zdraví a přirozené krásy stejně jako nekompromisní kvalitu.
Naše inspirace je příroda, naše okolí, tedy Ramon Crater a High Desert. Naše jedinečné umístění, v blízkosti světového fenoménu známého jako kráter Ramon, nám slouží jako silný zdroj inspirace. Rozhodnutí žít a dát vzniknout wellness produktům spjatým s tak výjimečným přírodním jevem, bylo podpořeno věrností k určitému životnímu stylu a profesionálnímu přístupu. Čerpáme inspiraci z jeho klidu, jedinečné krásy a množství přírodních zázraků. Stejně tak jako tento kráter byl přírodou vytvářen pomalu jako součást jejího přirozeného vývoje, tak i my vytváříme produkty, které si kladou za cíl omladit a znovu naplnit pocitem hlubokého zdraví a jedinečné krásy každého z nás. Tento pramen inspirace je vyjádřen v ingrediencích, designu i vizuálním jazyce naší značky.

Návštěvnické centrum v Mitzpe Ramon: „Obnova a oživení v poušti“
Na Spice Route Square, mezi dechberoucími vyhlídkami na poušť, se nachází závod vyrábějící mýdla a přírodní kosmetiku, jejichž vůni je cítit již z dálky. Toto jedinečné místo je atrakcí pro děti i dospělé, kteří mohou své tělo i duši potěšitmnožstvím nejrůznějších produktů, barevných mýdel a dokonce i dětskou hernou. Obchod funguje jako návštěvnické vzdělávací centrum, seznámí vás s výrobními procesy, historií, zvláštnostmi, technikami přírodní výroby, ingrediencemi atd. Všichni jste zváni přivonět si, vyzkoušet a koupit rozličné přírodní produkty. Také jste zváni k návštěvě experimentální zahrady. Na místě je vyráběno více než 100 různých mýdel ve třech výrobních linkách (ruční a mechanizovaná výroba). Navíc je zde produkováno více než 200 různých kosmetických výrobků a líčidel, které jsou založeny na přírodních rostlinných olejích, extraktech a minerálech. Kosmetika FARAN je vyráběna ručně, přátelským způsobem k životnímu prostředí, podle evropských certifikátů a licencí (Ecocert). Závod a jeho výrobky mají certifikaci a licenci izraelského Ministerstva zdravotnictví a naplňují standard ISO 22716.

Náš příběh, jak to všechno začalo:
Firmu NatureScentzaložil v roce 1999 Itay Keinan s cílem vytvořit 100% přírodní kosmetiku, která bude inspirována pouštní přírodou a nebude dělatžádné kompromisy v kvalitě.
Již více neždeset let seproto NatureScentsoustředí navýzkum a vývojunikátních produktů. Snaží se optimalizovat technologie zpracování a zároveň aktivně vyhledává a získává sběrem výjimečné ingredience ať už v místním, středomořském nebo i celosvětovém měřítku. Veškerá výroba až na pár produktových výjimek Nature Scent probíhá dle nejpřísnějších standardů a většina produktů získala mezinárodně uznávaný certifikát přírodnosti ECOCERT. Většina výrobků je 100% přírodního původu, což je v mezinárodním kosmetickém průmyslu stále vzácností. Firma má licenci izraelského Ministerstva zdravotnictví a všechna vývozní osvědčení.
Společnost NatureScent neustále pracuje na rozvíjení stávajících ale i tvorbě zcela nových kosmetických řad značky Faran. Rovněž vyrábí více než 100 různých druhů mýdel ve třech různých výrobních linkách.
„Před lety jsme se rozhodli pro nový život - vybudování našeho domova na okraji jedinečného přírodního útvaru známého jako Kráter Ramon. Od té doby vyrábíme a vyvíjímeprodukty přírodního původu, ručně a za oddané péče našich zaměstnanců. Dnes máme tu čest podělit se o naše dílo s Vámi.“
„V návaznosti na vznik naší spolupráce jsme se rozhodli pozměnit celý koncept značek. Chtěli jsme představit prvotřídní produkty, samozřejmě celé v recyklovatelných obalech. Naším cílem se stalo spojení značek NatureScent a Minerazdo jedné společnosti, pod jméno FARAN, které vyjadřuje krásu přírody a pouště, ve které žijeme, pracujeme a která je naší inspirací.“

Kontakt na výrobce:
Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
Mizpe Ramon
80600 Israel
www.faran-cosmetics.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Faran Care Line

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, www.faran-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?