I+M Naturkosmetik Krém na ruce Freistil 50 ml

I+M Naturkosmetik Krém na ruce Freistil 50 ml

Krém na ruce Freistil bez přidané parfemace šetrně pečuje o citlivou pokožku rukou náchylnou k podráždění. Jemné složení krému bohaté na výživné oleje pokožku zjemňuje a dodává potřebné živiny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém na ruce I+M Freistil je díky jemnému složení bez přidané parfemace a esenciálních olejů velice šetrný k namáhané pokožce rukou. Krém je proto mimořádně vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění a k alergiím.

Složení s vysokým obsahem výtažků z Aloe vera pokožku skvěle zklidňuje, ulevuje od podráždění i nepříjemného pnutí. Aloe také pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a opětovným podrážděním. O výživu suché namáhané pokožky se postarají obsažené oleje z jojoby a mandlí. Ty jsou bohaté na množtví vitamínů a nenasycených mastných kyselin, které o kůži pečují a zjemňují ji.

Ačkoliv krém neobsahuje parfemaci, jemně nevtíravě voní díky výtažkům z vanilkových lusků. Krém na ruce I+M freistil je tak mimořádně vhodný i pro tu nejcilivější pokožku.

Použití: Malé množství krému lehce vetřete do čisté pokožky rukou a nechte vstřebat. Používejte podle potřeby kdykoliv během dne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?